BİLEKLİK

Göster:
Sırala:

Bileklik

Kadınların ve erkeklerin giyimlerini tamamlayan unsurların başında bileklikler ve diğer takılar gelmektedir. Yapılan doğru bir bileklik seçimi ile tarzınızı baştan ayağa değiştirme imkanını elde edebilirsiniz. Bileklik konusunda cinsiyetlere uygun olarak farklı modeller sunulmaktadır. Kişilerin beğenisine ve sahip oldukları bütçelere göre bu skala içerisinden seçim yapmaları mümkündür.

Bileklik modellerinin kadın kategorisine bakıldığı zaman özellikle değerli taşlardan imal edilmiş olanların daha büyük bir beğeni ile kullanıldığı görülmektedir. Bu ürünlerin taşlarının gerçekliği ile alakalı garanti veren firmalardan alışveriş yapmalısınız. Koçoğlu Kuyumculuk alanında en güvenilir biçimde hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Bilekliğin imal edildiği değerli madenden içerisinde kullanılan değerli taşlara kadar her bir noktada %100 gerçek ürünler kullanılmaktadır.

Bileklik Modellerinin Satış Eğrisi

Koçoğlu Kuyumculuk model konusunda kadın kategorisinde daha geniş bir liste ortaya koymaktadır. Tamtur bilekliklerden Su yolu modeline kadar pırlantadan elmasa birçok farklı model tek bir tık ile Koçoğlu Kuyumculuk internet sitesinde karşınıza çıkacaktır. Bu ürünleri yakından görmek isterseniz kısa bir zaman dilimi içerisinde Kuyumcukent’e gelerek bayii de ziyaret edebilirsiniz.

Erkeklerin satın aldıkları bileklikler daha çok deri üzerine yerleştirilmiş olan gösterişsiz küçük değerli taşları içermektedir. Gümüş seven erkekler için farklı künyeler de tasarlanmaktadır. Fiyat bakımından hemen hemen kadın kategorisi ile aynı olduğu görülmektedir. Erkeklerde bilekliğe ek olarak yüzük konusunda da büyük bir talep söz konusudur. Bu alanda sunulan ürün örneklerine de kısa sürede göz atabilirsiniz.