Beştaş Yüzük

Alışveriş sepetiniz boş!

Beştaş Yüzük

Beştaş yüzük modelleri incelendiği zaman taşların kalitesinden modelin işlenmesine kadar birçok noktanın yüzüklerin fiyatını belirleyen asıl unsur olduğu görülmektedir. Beştaş yüzük kategorisinde yer alan parçaların her biri muazzam bir biçimde işlendiği için bu konu ile alakalı herhangi bir sorun yaşanmayacağı da garanti edilmektedir.

Beştaş yüzük modelleri kapsamında akla ilk olarak pırlanta gelse de elmas ve safirden şimal edilmiş olan beştaş modelleri de bulunmaktadır. Hangisinin tercih ederseniz edin Koçoğlu Kuyumculuk’tan yapılacak olan alışverişten son derece memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz. Özellikle kalite konusunda çok hassas bir denge ortaya koyulmaktadır.

Koçoğlu Kuyumculuk modellerin herhangi bir noktasında hata olup olmadığını kontrol edebilmek için defalarca denetlemeler gerçekleştirmektedir. Ayrıca değerli taşların gerçekliği ile alakalı da herhangi bir problem yaşamayacağınız garanti edilmektedir. Bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti bulunuyorsa İstanbul Kuyumcukent’e gelerek firmanın ofisini ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde hem hizmet ağı hem de ürünlerin kalitesi daha net bir biçimde ortaya çıkacaktır.

Beştaş Yüzük ve Değerli Taşların İşlenip Satışa Sunulması

Beştaş yüzüklerin kapsamında kullanılan değerli taşların işlenmesinden başlayarak şekillendirilmesine ve şekillendirme tiplerine kadar farklı yöntemler uygulanmaktadır. Koçoğlu Kuyumculuk’ta bu işlemlerin her birinin uzmanlar tarafından gerçekleştirildiği ek olarak belirtilmelidir. Pırlanta modellerde quarts kesim kendini gösterirken safirlerde ve elmas da oval kesimin daha çok beğeni gördüğü bilinmektedir. Satışa sunulurken ortaya koyulan fiyat da kesim şekilleri de dahil olmak üzere her bir noktanın bileşimi olarak karşımıza çıkmaktadır.