Tuğra Kolye

Alışveriş sepetiniz boş!

Tuğra Kolye

Tuğra kolye modelleri Osmanlı kültürüne ilgili olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sadece tuğra şeklinde olanların dışında yuvarlak altın bir zemin üzerine tuğra baskının yapıldığı farklı modeller de bulunmaktadır. Tuğra kolye kategorisi kapsamında yer alan ürünlerin her birinin güvenilirliği ve kalitesi en üst seviyededir. Tam da bu nedenle büyük bir memnuniyet yaratmaktadır.

Koçoğlu Kuyumculuk sayesinde altın ve gümüş takılarda en üstün kalitede hizmet alma imkanını elde edebilirsiniz. Kolye türlerinin her birinde yüksek bir işçilik söz konusudur. Bazı tuğralara ek olarak Osmanlı İmparatorluğu’nun farklı simgeleri de yerleştirilmektedir. Söz konusu olan modellerin hem erkekler için hem de kadınlar için olanları mevcuttur. Uygun fiyatlar ile her iki cinsiyet için de özel olarak tasarlanmış olan modellere bir göz atabilirsiniz.

Beyaz Altın ve Sarı Altından İmal Edilmiş Tuğra Kolyeler

Tuğra kolye kategorisinde kalitesi ile dikkat çeken unsurlardan bir diğeri de hiç kuşkusuz ki beyaz altın ve sarı altın ayrımıdır. Sarı altın kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bozdurmak istenildiği zaman değer kaybının minimum seviyede olması da bizzat sarı altın sayesinde ortaya çıkmaktadır. Daha uygun fiyatlı olan beyaz altın kapsamında da birçok farklı model bulunmaktadır. Dilediğinizi seçerek kısa bir süre içerisinde tarzınızı tamamlayacak bir kolyeye sahip olabilirsiniz.

Koçoğlu Kuyumculuk Pazar günleri de dahil olmak sureti ile haftanın her bir günü hizmet vermektedir. İstanbul Kuyumcukent’e gelerek modellere yakından göz atabilirsiniz.