Elmas Yüzük

Alışveriş sepetiniz boş!

Elmas Yüzük

Elmas yüzük modelleri kadınların zevk ile taşıdıkları ve şıklık seviyesini de ön plana çıkaran takılan başında gelmektedir. Bu tür değerli taşların muhakkak güvenilir firmalardan temin edilmesi gerekmektedir. Özellikle elmas ve pırlanta gibi işleme konusunda hassas davranılması gereken bir taş söz konusu ise Koçoğlu Kuyumculuk gibi alanında uzman olan firmalara güvenmeniz daha mantıklı olacaktır. 

Elmas alyans modelleri evlilik teklifi sırasında tek taş ile beraber sunulduğu zaman oldukça etkileyici bir duruş sergileyecektir. Her iki ürüne de Koçoğlu Kuyumculuk sayesinde hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.

Elmas kolye modelleri de aynı şekilde belirli aralıklar ile indirime girmektedir. İndirime girmesi ürünlerin kalitesinde herhangi bir sıkıntı ortaya koyulması manasına gelmemektedir. Aynı kalitede olan ve denetimden geçmiş ürünler özel günlere has olarak daha uygun fiyatlara satılabilmektedir.

Elmas Yüzük ile Farklı Setler Oluşturun

Elmas yüzük modellerinin yanına farklı küpeler ve yüzükler ekleyerek kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Bu ürünlerin her birinin tasarımının ya beyaz altın ya da sarı altın ile tamamlanması gerektiğini de unutmamalısınız. Aksi takdirde üründe kararmalar meydana gelebilmektedir. Bu da takıların değerini düşüren niteliklerin başında gelmektedir.

Elmas gül yüzük setler içerisinde en çok tercih edilen modellerdendir. Koçoğlu Kuyumculuk sayesinde haftanın dilediğiniz günü ürünlere göz atabilir ve kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda müşterilere gün ayrımı olmaksızın kesintisiz hizmet verilmektedir.