Elmas Beştaş

Alışveriş sepetiniz boş!

Elmas Beştaş

Elmas beştaş modelleri incelendiği zaman ürünler elmasın boyutuna ve işlenme seviyesine ve kalitesine göre değişim göstermektedir. Bu değişimin ana sebebi değerli taşların genel yapıları kadar takı üzerinde nasıl kullanıldığının da önemli olduğudur. Tektaş ve beştaş yüzüklerde genellikle pırlanta kullanılsa da eskiye dönüş takı alanında da kendi göstermiştir. Bu nedenle elmas kolye, tektaş ya da beştaş modellerine bu sene sıklıkla rastlayacağınızın da ayrıca altı çizilmelidir.

Elmas kolye modellerine bakıldığı zaman etrafı pırlantalar ile bezenmiş olan seçeneklerin daha yüksek fiyatlı olmasına rağmen daha sık tercih edildiği görülmektedir. Modellerin gerçek olup olmadığı hakkında endişe duymak istemiyorsanız Koçoğlu Kuyumculuk gibi alanının öncü firmaları ile iş birliği yapmalısınız.

Elmas Beştaş Yüzük Modelleri

Antika elmas yüzük  modelleri farklı şekilde revize edilmektedir. Eski modelleri yeni modern dokunuşlar ile yeniden kullanabilirsiniz. Elmas beştaş modellerinin bu denli sık bir şekilde tercih edilmesinin sebebi ise öncelikli olarak pırlantaya göre daha ağır bir duruşunun olmasıdır. Daha ziyade yaş bakımından olgun ya da klasik tarzı benimseyen kişilere uygun olduğu belirtilmelidir.

Koçoğlu Kuyumculuk kapsamında sunulan modellerin her biri geçerlilik seviyesi ve kalitesi oldukça yüksek ürünlerdir. Elmas alyans ve tektaş modellerinin her biri bu konuda uzman olan kişilerin denetiminden geçirilmekte ve bunun akabinde satışa çıkarılmaktadır. Ancak detaylı bir denetlemenin tamamlanmasından sonra kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti de daha üstte olacaktır.