Beştaş Pırlanta

Alışveriş sepetiniz boş!

Beştaş Pırlanta

Pırlanta yüzüklerde, küpelerde ve bilekliklerde sıklıkla kullanılan en nadide taşlardan bir tanesidir. Pırlantaların özelliklerine bakıldığı zaman kesiminden muhafaza koşullarına kadar birçok konu başlığının fiyatı direkt olarak etkilediği bilinmektedir. Pırlanta yüzük modellerinin her biri farklı bir tasarım içerisinde kendini gösterse de kaliteyi belirleyen ana unsur değerli taşın nasıl bir muhafaza alanına sahip olduğudur.

Beştaş pırlanta kadınların severek taktıkları hem şık davetler için hem de günlük hayatta kullanmak için olmazsa olmaz niteliklerin başında gelmektedir. Özellikle evlenme tekliflerinde tek taş ile beraber sunulduğu zaman jestin anlamının daha da büyük olduğu net bir biçimde görülmektedir.

Beştaş Pırlanta Yüzük Seçmenin Püf Noktaları

Beştaş pırlanta seçimi sırasında pırlantanın gerçek olduğundan emin olmalısınız. Piyasada bu konuda aldatıcı bir biçimde hizmet eren birçok firma bulunmaktadır. Koçoğlu Kuyumculuk  pırlanta ve diğer bütün değerli taşlar söz konusu olduğu zaman en güvenilir şekilde hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Pazar günü dahi dilediğiniz modele göz atabilir ve satın alım işlemlerinizi de yerine getirebilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlama söz konusu değildir.

Fiyat bakımından incelendiği zaman taşın büyüklüğüne ya da işlenme tarzına göre farklılık gösterdiği anlaşılmaktadır. Örneğin pırlanta ve beyaz altının kombin edildiği ürünlerde kararma meydana gelmezken, gümüş ve pırlantanın bir araya getirildiği ürünlerde su ile ya da parfümler ile temas durumunda kararma gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle gümüş ürünlerin daha dikkatli kullanılması önerilmektedir. Koçoğlu Kuyumculuk kapsamında genellikle beyaz ya da sarı altın ile pırlanta kombin edilmektedir.