Tektaş Pırlanta

Alışveriş sepetiniz boş!

Tektaş Pırlanta

Tektaş pırlanta yüzüklerin evlenme teklifleri için olmazsa olmaz seçeneklerden biri olduğu bilinmektedir. Özellikle kadınların pırlanta yüzüklere verdikleri manevi önem herkes tarafından bilinmektedir. Siz de hem şık hem de bütçenize uygun bir yüzük arayışı içerisindeyseniz Koçoğlu Kuyumculuk’a bir göz atabilirsiniz. Direkt olarak firmaya giderek ürünlere yakından bakabilirsiniz. Bunun için zamanınız yoksa internet üzerinden de işlemlerinizi tamamlama imkanınız bulunmaktadır.

En ucuz tek taş yüzük fiyatları konusunda araştırma yaparken asla kaliteden taviz vermemeniz gerekmektedir. Kaliteden taviz verildiği zaman değerli taşlarda sahtecilik sürece dahil olmaktadır. Koçoğlu Kuyumculuk bu alanda güvenerek ve kalitesinden emin olarak alışveriş yapacağınız nadide firmalardan bir tanesidir.

Tektaş Pırlanta ve Beyaz Altın Mı Sarı Altın Mı Kombin Edilmelidir?

Tektaş altın yüzük modelleri içerisinde dileyen kişiler beyaz altın dileyen kişiler de sarı altını tercih edebilmektedir. Beyaz altının fiyat bakımından daha makul olduğu bilinmektedir. Tektaş pırlanta yüzüklerde herhangi bir deformasyonun meydana gelmemesi için gümüş ve pırlantanın kombin edildiği ürünlerden uzak durmalısınız.

Tektaş pırlanta yüzükler altın ya da beyaz altından imal edildiği zaman çok daha kaliteli bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Pırlanta yüzük modellerine göz atarken tam tur ve beştaşlara da göz gezdirmelisiniz. Özellikle tek taş ve adı geçen bu yüzüklerin beraber kullanıldığı zaman ne denli hoş bir görünüm ortaya çıkardığı herkes tarafından bilinmektedir. Tektaş ve beştaşı ikili olarak satın almanız hem şıklığı hem de alacağınız beğeni tepkisini bir derece üste taşıyacaktır.